Київ запозичуватиме досвід Сінгапуру в управлінні містом

Київ може і повинен запозичувати досвід Сінгапуру із забезпечення життєдіяльності міста.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на телеканал «Київ».

Про це розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс після повернення з цього міста-держави, інформує телеканал “Київ” із посиланням на сайт КМДА.

Із 60-х років ХХ століття Сінгапур ефективно розвивається – завдяки боротьбі з корупцією, правильному відбору кадрів і так званій «битві за інвестиції». Зокрема, влада цього міста максимально спрощує всі адміністративні процедури, щоб залучати нових інвесторів найбільш вигідними умовами, а також значну увагу приділяє плануванню міста. Крім того, цікава практика персональної відповідальності членів парламенту Сінгапуру (які є головами громадських територіальних рад) за тендери, які вони організовують, та якість товарів і послуг, які постачають компанії-переможці.

«Якщо мешканець Сінгапуру має претензії – він звертається безпосередньо до депутата. Депутат зобов’язаний 5 годин щотижня працювати на своїй території з виборцями. Це також непогана практика, яку, вважаю, можна спробувати реалізувати і в столиці України», – підсумував перший заступник голови КМДА.

Геннадій Пліс також зауважив, що досвід Сінгапуру цінний тим, що це місто нагадує Київ і за територією, і за кількістю людей.

«До 2010 року вони вкладуть у транспорту інфраструктуру 100 мільярдів доларів. Це величезні гроші для нас. Але це гарний виклик», – переконаний перший заступник голови КМДА.