Київенерго покращило якість електропостачання у Солом’янському районі столиці

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завершило масштабний проект з реконструкції електропідстанції «Гарнізонна» 35/10 кВ,  від якої живляться міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска, завод громадянської авіації, ряд державних установ, майже 70 житлових будинків та ін.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Підстанцію «Гарнізонна» збудовано більше 40 років тому, й вона давно потребувала  модернізації. Роботи були проведені в рамках інвестиційної програми «КИЇВЕНЕРГО».

Зокрема, на підстанції встановлено сучасну автоматизовану систему управління, яка збирає, зберігає та передає інформацію про стан обладнання, значення електричних параметрів приєднань, а також забезпечує релейний захист, виконує команди управління комутаційними апаратами 35, 10 кВ з диспетчерського пункту СВП «Київські електричні мережі». Системи релейного захисту, електроавтоматики, керування на електромеханічній базі замінені на сучасні мікропроцесорні пристрої з можливістю вільного програмування. Модернізація обладнання коштувала 94 млн грн.

Модернізація підстанції «Гарнізонна» та низки інших енергооб’єктів столиці  –  це перші кроки реалізації в Києві концепції розвитку «інтелектуальної» електроенергетики, яка мінімізує ризик перебоїв у постачанні електроенергії та виникнення аварійних ситуацій.