«Київпастранс» стверджує, що повністю готовий до сніжної зими

Станом на сьогодні КП «Київпатранс» 100% підготовлений до роботи в осінньо-зимовий період.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на «Київпастранс».

В наявності є необхідна кількість снігоочисників трамвайних колій, бульдозерів, екскаваторів, навантажувачів, тракторів з відвалом.

Для підтримання посадочних майданчиків зупинок громадського транспорту та спецчастин трамвайних колій в належному стані закуплено 130 тон соляної суміші та 410 тон піску, лопати для прибирання снігу, шкребки для чистки льоду, ломи, льодоруби тощо.

«З метою забезпечення належних пасажирських перевезень підприємством проводяться роботи щодо збільшення кількості рухомого складу великої та надвеликої місткості на маршрутах. Створено резерв автобусів на випадок нештатних ситуацій. Поступово збільшується випуск рухомого складу на міські маршрути громадського транспорту. Ця робота буде продовжуватись і найближчим часом. Проводяться роботи по технічному обслуговуванню електропідігріву та водовідведенню стрілочних переводів трамвайних колій», – наголоси генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Він також додав, що отримання нового рухомого складу та проведення капітальних ремонтів наявного дасть змогу забезпечити більш надійне транспортне обслуговування киян.

Разом з цим КП «Київпастранс» забезпечує моніторинг порядку облаштування та утримання зупинок громадського транспорту всіма суб’єктами господарської діяльності та надає інформацію районних в м. Києві державних адміністрацій для відповідного реагування. Крім цього проводиться постійна робота з власниками зупинкових комплексів щодо забезпечення належного санітарного утримання зупинок, які знаходяться в зоні їх відповідальності.