Київрада має намір звернутися до Кабміну

Київрада має намір звернутися до Кабміну щодо виділення коштів для завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київської міської ради.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає звернення до Кабінету Міністрів України щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.

Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці Київ-Московський – Дарниця. Спорудження об’єкта розпочато в 2004 році. Повний запуск відбувся у серпні 2011 року. Водночас будівництво з’їзду на набережну з мосту на лівому березі досі незавершене. Мешканці зазначають, що це створює багато незручностей для киян, а також становить небезпеку дорожнього руху. Завершення будівництва  прискорить рух в усіх напрямках, а також зменшить навантаження на існуючі мости – Патона і Південний.

«При тому дефіциті сполучення між правим і лівим берегами Дніпра Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність. І хоч він уже 7 років, як функціонує, але фактично проект будівництва був покинутий за крок до завершення. Добудова з’їзду на Дніпровську набережну і запроектованих заїздів перетворить міст на повноцінну автомагістраль для мешканців лівого берега», – вважає співавтор даного звернення, депутат  Київради Олексій Окопний.

Відтак в мерії хочуть звернутися до Кабміну з проханням при внесенні змін до Держбюджету на 2018 рік, передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. Документ мають ухвалити на одному із пленарних засідань КМР.