Київрада спрямувала додаткові кошти на соціальний захист киян

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт РДА.
У рамках коригування, депутати спрямували додаткові кошти на соціальний захист киян та розвиток транспорту. За словами міських обранців, це стало можливим завдяки збільшенню дохідної частини міського кошторису майже на 4 мільярди гривень – в основному за рахунок субвенції з держбюджету та збільшення доходів міста.
«У рамках коригування ми виділили понад півтора мільярда гривень на соціальний захист киян. Кошти спрямують на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію малих групових будинків, будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Одну з найбільших сум також виділили на розвиток транспорту в столиці. Це 1,86 мільярдів гривень. За ці кошти плануємо закупити нові сучасні трамваї, закупити камери відеоспостереження за програмою «Електронна столиця». Також передбачене фінансування запровадження електронного квитка», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету Андрій Странніков.
Додатково на сфери освіти та охорони здоров’я депутати спрямували 176 мільйонів гривень та 114 мільйонів відповідно.
Внесли правки міські обранці і до Програми соціально-економічного розвитку. Відтак депутати погодили виділення 400 мільйонів гривень на будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро. 14 мільйонів – на реконструкцію мережі швидкісного рейкового транспорту та 5 мільйонів на тролейбусну лінію від Троєщини до Севастопольської площі.
Щодо освіти та культури столиці, то зміни до Програми соцекономрозвитку передбачають додаткових 6,5 мільйонів гривень на ремонт спортзалів у освітніх навчальних закладах. Заклали кошти міські обранці і на ремонті роботи в кінотеатрі «Краків», «Старт» та «Лейпціг».