Київрада вирішила докупити снігоприбирачі та розвивати «Smart City»

21 листопада, на засіданні Київради, до перерви, столичні  депутати встигли розглянути й підтримати кілька важливих проектів, повідомляє телеканал «Київ».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київ TV.

Основний – коригування поточного бюджету, зокрема, кошти зі сфер, де вони не були використані або використані не в повному обсязі, спрямують на інші потреби, наприклад, планують придбати рухомий склад  для «Київпастранс», снігоприбиральну техніку для «Київавтодор» та техніку для «Київзеленбуд».

Також підтримали звернення до Верховної Ради щодо коригування освітньої субвенції для столиці, адже за тим проектом бюджету, який депутати вже підтримали в першому читанні, освітянам столиці не вистачає ще 1 мільярда 200 мільйонів гривень.

Підтримали депутати й створення некомерційного підприємства «Київська стоматологія» , яка покликана оптимізувати існуючу стоматологію міста Києва та покращити рівень надання послуг.

Підтримали концепцію розвитку програми «Smart City-2020», яка передбачає залучення сучасних технологій у таких напрямках, як безпека, медицина, транспорт та ЖКГ.