Київрада затвердила план розвитку парку UNIT CITY

Вчора на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили проект детального плану території в межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, Деревлянської, Сім`ї Хохлових у Шевченківському районі столиці.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.
Територія відповідного ДПТ складає 91,9 га. Проектом передбачено формування території житлової багатоквартирної забудови з навчальними дошкільними та загальноосвітніми закладами площею 12,0 га. Також запроектовано житлову багатоповерхову та громадську забудову площею 22,6 га в складі інноваційного парку UNIT CITY.
Зокрема, передбачена реконструкція дошкільного навчального закладу № 470 по вул. Деревлянська, 14-а в Шевченківському районі м. Києва зі збільшенням місткості до 280 місць. Також буде зведено дошкільний навчальний заклад на 120 місць.
Передбачається будівництво нової загальноосвітньої школи на 990 учнівських місць з басейном та спортивно-оздоровчим комплексом та початкової школи на 360 учнівських місць для повного забезпечення потреб в закладах освіти для існуючої та проектної кількості населення, яке передбачено проектними розрахунками.
Житлову забудову запропонували здійснювати секційними будинками висотою від 8 до 17 поверхів, окремі односекційні будинки – 25 поверхові.
Усі запроектовані будинки мають підземні паркінги.  Згідно з проектом забудови, приміщення громадського призначення (аптеки, магазини тощо) розміщуватимуться на  перших поверхах житлових будинків. Передбачено 3 амбулаторії з можливістю прийому в кожній близько 100 відвідувачів за зміну.
В межах житлової забудови кварталів пропонується озеленення території, облаштування нових скверів та благоустрій існуючих, створення дитячих майданчиків, місць відпочинку та ін. Передбачається розміщення інноваційного парку UNIT CITY – комплексу будівель та споруд житлового та громадського призначення.  Зазначений інноваційний парк стане центром інноваційних ІТ-технологій, або «Кремнієвою долиною» у Києві, яка дозволить готувати ІТ-професіоналів світового рівня. В складі забудови будуть розміщені будівлі з приміщеннями для навчання та опанування ІТ-технологій, закладами громадського харчування, офісними приміщеннями.
Таке рішення підтримали 75 депутатів.