Київська ДФС спростувала фейкову інформацію

Сьогодні деякі ЗМІ, посилаючись на анонімні «джерела у ДФС», розповсюдили інформацію про нібито перехід в.о. керівника Київської міської митниці ДФС Сергія Тупальського на іншу посаду в центральний апарат ДФС. Насправді Сергій Тупальський продовжує виконувати обов’язки керівника Київської міської митниці ДФС.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Також неправдивою є й інша інформація, яка розповсюджується у публікаціях. Жодних «автомобільних» чи інших схем на Київській міській митниці ДФС не було виявлено. Автори вигаданих новин посилаються на процесуальні дії, які не пов‘язані між собою та проводились у різні періоди часу.

Сергій Тупальський багато разів ставав мішенню інформаційних атак. Розповсюдження неправдивої інформації та безпідставних звинувачень на його адресу вже стало системним.

Закликаємо ЗМІ не брати участь у PR-кампаніях, які мають на меті створення психологічного тиску на керівництво Київської міської митниці ДФС з боку тіньового бізнесу. ЗМІ завжди можуть оперативно отримати офіційну інформацію про  діяльність Київської міської митниці, про що неодноразово наголошував Сергій Тупальський.