Київська МАН організувала два майстер-класи для освітян

Останній день шкільних осінніх канікул став одним з найбільш насичених заходами для освітян столиці в рамках тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Зокрема, 3 листопада відбулись два майстер-класи для освітян.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт КИЇВСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК.

У модерновому та комфортному приміщенні лабораторії MANLab НЦ «МАНУ» (вул. Мельникова, 63) зібрались  керівники навчальних закладів, шкільні психологи та викладачі на майстер-класи «Управління за цілями» та «Основи результативних переговорів».

Сертифікований тренер (Сertificate IBSTPI), психолог, коуч Інна Рябошапко разом із присутніми розглянула процедури розроблення чітких, коротких формулювань цілей та реалістичних планів їх досягнення, різні аспекти систематичного контролю, вимірювання та оцінювання роботи і результатів, коригувальні заходи для досягнення запланованих показників.

У фокусі другого тренінгу були психологічні основи результативних ділових переговорів, під час якого учасники тренінгу актуалізували власний досвід, провели діагностику вже набутих навичок та їх проекцію в контексті концепції Нової української школи.