Київська прокуратура витребувала з незаконної власності приміщення медичної амбулаторії

За сприяння Київської місцевої прокуратури №9 на користь територіальної громади міста Києва витребувано з незаконного володіння нежитлові комунальні приміщення, що розташовані по бул. Вацлава Гавела у Солом’янському районі Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на прокуратуру міста Києва.

У 2013 році спірні приміщення, які використовуються для розміщення медичної амбулаторії,  на підставі рішення донецького суду вибули з комунальної власності та перейшли у власність приватної особи. Проте, як з’ясувалося, приватизація цього комунального майна не проводилась і право власності територіальної громади на нього не припинялось. Крім того, встановлено, що донецький суд взагалі не приймав жодного рішення щодо вказаного нерухомого майна.

Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура в інтересах столичної громади заявила позов про витребування вказаного комунального майна з незаконного володіння, який судом задоволено у повному обсязі.

Крім того, за цим фактом розслідується кримінальне провадження за ст. 190 КК України (шахрайство), процесуальне керівництво в якому здійснює Київська місцева прокуратура №9.