Київські бізробітні відвідали день відкритих дверей

Співробітники Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості разом з безробітними, які перебувають на обліку, відвідали день відкритих дверей на виробництві з виготовлення одягу.

Там безробітним презентували професії: «швачка», «настелювач», «вантажник», «комплектувальник», «термообробник», «кравець», «комірник», «оператор розкрійного устаткування». Відвідувачів запросили до кожного цеху виробництва, де майстри розповідали про свою специфіку роботи.

Екскурсанти з неприхованим зацікавленням розглядали результати праці досвідчених фахівців. Більше того, кожен присутній мав змогу побачити весь процес виготовлення продукції: від крою тканини на деталі до упаковки продукції та відправлення її замовнику.

Також безробітні мали змогу поспілкуватися з жінкою, яка раніше теж стояла на обліку в Подільській районній філії, а потім влаштувалася на роботу на виробництво і сьогодні працює в розкрійному цеху. Вона привітно зустріла відвідувачів і подякувала фахівцям філії, що допомогли знайти цікаву роботу.