Київські поліцейські запобігають порушення закону у сфері операцій з металобрухтом

У столиці правоохоронці активно займаються документуванням фактів, пов’язаних з незаконним прийомом металу. У результаті з початку січня поточного року вже зафіксовано понад 200 таких правопорушень, оголошено 8 підозр причетним до подій особам.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ПОЛІЦІЮ КИЄВА.

Працівники поліції у ході комплексного відпрацювання міста виявили 169 осіб, які здійснювали операції з металобрухтом із порушеннями чинного законодавства. Стосовно них складено 122 адміністративних протоколи за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-10 КУпАП (Порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом) та 47 протоколів за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

У ході проведення профілактичних заходів поліцейськими задокументовано 212 порушень закону щодо господарської діяльності під час здійснення операцій з металобрухтом. З них до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 47 повідомлень за ст. 213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України. На цей час слідчими підрозділами столичної поліції оголошено 8 підозр причетним до подій особам.

Поряд із цим, розкрито 93 правопорушення, пов’язаних із розкраданням кольорового та чорного металу – ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України).