Київські правоохоронці ліквідували озброєну злочинну групу

16.05.2018 Головною військовою прокуратурою спільно з оперативними співробітниками Управління карного розшуку Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, Головного управління Національної поліції у м. Києві, Управління внутрішньої безпеки СБ України проведено спецоперацію, у результаті якої припинено діяльність озброєної злочинної організації та затримано 9 її учасників, серед яких двоє діючих та один колишній працівник органів Національної поліції.

Вказана злочинна організація вчиняла на території м. Києва, Київської області та інших регіонів України тяжкі і особливо тяжкі злочини, серед яких викрадення людей, вимагання грошових коштів і майна, які супроводжувалися тортурами, та інші.

Затриманим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (участь у злочинній організації, яка створена з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів), ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі), ч. 2 ст. 147 (захоплення заручників), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України та інших.

Підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Головна військова прокуратура