Київські рятувальники отримали нагороди

Сьогодні, 6 листопада у рятувальників Солом’янського району столиці особливий день. До них завітали представники Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, аби нагородити рятувальників, які здійснили під час виконання своїх службових обов’язків насправді героїчний вчинок – врятували життя трьох жінок від загибелі в окропі через прорив теплотраси.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Головне управління ДСНС України у м. Києві.

Нагадаємо, що 20 жовтня, рятувальники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини столиці отримали незвичний виклик – прорив теплотраси у підвальному приміщенні магазину. Гарячою водою було заповнено усі приміщення на рівні метра й вище. Як виявилося – у пастку потрапило троє жінок, які самостійно не могли покинути приміщення.

Прибувши до місця події наші герої – командир відділення Микола Кисельов, старший пожежник Олександр Мороз та пожежний Денис Свисталюк вмить одягнули захисні костюми та, не шкодуючи свого життя та здоров’я, занурившись у той самий окріп, кинулися рятувати людей, які потрапили у пастку.

Рятувальники прийняли увесь удар на себе і, не звертаючи уваги на нестерпний біль, винесли потерпілих із затопленого гарячою водою приміщення.

Під час рятувальної операції постраждав рятувальник Олександр Мороз, його з опіками нижньої кінцівки було госпіталізовано до Київського опікового центру. Дісталося також і командиру відділення Миколі Кисельову, який обпік руку.

Отже, наших героїв-рятувальників за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення було нагороджено грамотою та подяками, а також вручено цінні подарунки від Голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Ткач подякував хлопцям за те, що вони проявили рішучість, сміливість та врятували людські життя. Анатолій Григорович також зазначив, що цей випадок ще раз доводить, що пожежно-рятувальна служба завжди прибуває на місце вчасно, діє злагоджено і оперативно, а також те, що заради тих людей, які потребують допомоги – не шкодують сил, здоров’я та власного життя.

Тож, Головне управління ДСНС України у м. Києві дякує Миколі Кисельову, Олександру Морозу та Денису Свисталюку за бездоганну службу та високий професіоналізм, наслідком якого став порятунок людських життів! А особливо хочемо побажати якнайшвидшого одужання Олександру Морозу, оскільки він і досі знаходиться в лікарні!