Київський ветеран зустрів 90-річний ювілей

10 травня 2018 року виповнилося 90 років з дня народження почесного ветерана міста-героя Києва – Маянського Максима Федотовича. З цією знаменною датою ювіляра привітав голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук.

Петро Васильович, вітаючи ювіляра, вручив йому Грамоту голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за ратний подвиг у роки Другої світової війни, велику громадську працю та у зв’язку з 90-річчям до дня народження.

«У вас за плечима чималий життєвий досвід, а попереду – кращі роки, прекрасні дороги і нові відкриття та звершення. Партизанський рух в Україні за своїми масштабами був одним із потужніших в Європі. Подвиг партизанів та підпільників під час війни є гідним прикладом для виховання у молодого покоління мужності, самовідданості та патріотизму. Зичу вам міцного здоров’я, нових можливостей та оптимізму, стійкості в будь-яких ситуаціях, благополуччя, добра та взаємопорозуміння в родині. Нехай завжди вас супроводжує щасливо зірка удачі» – побажав Петро Онофрійчук.

І сьогодні, не дивлячись на поважний вік, Максим Фетодович займає активну громадянську позицію та готовий ділитися своїми знаннями, досвідом та мудрістю з молодшим поколінням. І головне – закликає йти по життю з добрим серцем та добрими справами.

Маянський Максим Федотович – ветеран Другої світової війни, голова громадської організації «Київської міської організації партизанів та підпільників Великої Вітчизняної Війни», обороняв Київ від німецько-фашистських загарбників.

Дніпровська РДА

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району