Київський ВУЗ презентував благодійну виставу

13 грудня 2017 року у актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулась прем’єра благодійної вистави «Було колись…» за мотивами Степана Васильченка «На перші гулі».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kkibp.edu.ua.

Театральний колектив «PALLADIUM» ( кер. Нечаюк Л.Г.) та вокальний колектив «Веретенце» (кер. Пихтін Є.В.) та хореографічна студія «Studdance» (кер. Левківська Л.Ю.) подарували глядачам неймовірні враження. Усі присутні поринули у вир ліричної музики першого кохання, жартів, українських традицій, звичаїв, обрядів, що супроводжувались народними піснями і танцями.

Творчі зусилля і щирі наміри усіх учасників вистави були покликані не тільки примножити і зберегти народні традиції, а й надати посильну допомогу дітям-сиротам, інвалідам, людям, які позбавлені родинного тепла і любові. В ході благодійної акції студенти і викладачі нашого інституту зібрали одяг, книжки, канцтовари, засоби особистої гігієни та інші речі побутового вжитку на суму понад 8 тисяч гривень, а сума зібраної  фінансової допомоги становить понад 10 тисяч гривень.

Ми з радістю відзначаємо той факт, що до цієї благодійної акції приєдналось управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, працівники якого стали учасниками цього незабутнього дійства, за що всі ми їм щиро вдячні.

Зі словами подяки звернулась до присутніх ректор ККІБП Тетяна Камінська. Вона висловила сподівання, що студенти і викладачі вузу і надалі будуть робити добро людям, зігрівати турботою і теплом тих, хто цього позбавлений, і, звичайно, дарувати свою любов ближнім.