Київводоканал бореться із незаконним розміщенням МАФів

Київводоканал вже неодноразово порушував проблему розміщення МАФів в охоронній зоні мереж. Однак навіть можливість небезпеки для життя людей не зупиняють господарів тимчасових споруд: на місці знесених МАФів з’являються нові.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київводоканал.

З кожним роком випадків самовільного встановлення МАФів стає все більше. За статистичними даними 2017 року виявлено 1732 об’єкта. З них 1239 розміщених в охоронних зонах водопровідного господарства, а 493 – в охоронних зонах об’єктів каналізаційного господарства. З них за рік працівниками Товариства було демонтовано або ж перенесено близько 90 забудов.

За дорученням Комісії з питань житлово-комунального господарства Київради, Київводоканалом були підготовлені зміни до Рішення №3737, що стосувалося заборони торгівлі спиртними напоями в МАФах. Помилково в цьому Рішенні було прийнято наступне: власник МАФа має право розташовувати будівлю в охоронній зоні, попередньо оформивши страховку. Зміни, прийняті Комісією з питань житлово-комунального господарства щодо вилучення цього пункту про дозвіл з Рішення, підготовлені до виносу на затвердження сесії Київради .