Майстри з усієї України запрошують на креативну виставку ремесел

З 30 листопада по 3 грудня 2017 року, з 11:00 до 19:00, Український дім традиційно запрошує на щорічну виставку майстрів «Традиції. Творчість. Креатив».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Шевченківської РДА.

Під час виставки українські умільці зможуть продемонструвати культурні надбання – тонкі орнаменти рушників і сорочок, ювелірне плетиво різьблених дерев’яних шкатулок, гончарні іграшки та яскравий посуд, оригінальні вироби handmade, вишукані авторські прикраси та стильні аксесуари, автентичні українські сувеніри та подарунки, все для творчості і рукоділля та безліч різних цікавинок. Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій кругозір та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.
– Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності. Ми прагнемо зберегти українську культуру і ще раз нагадати всім, щоб не забували своїх традицій і шанували справу наших предків, – пояснюють організатори.