Майже 800 дітлахів скористалися послугами у ірпінському місті професій

16 червня у Ірпінському міському парку ім. Володимира Правика працювало імпровізоване «Місто професій», де діти отримали  паспорт, карту представлених професій та  після короткого майстер-класу приступили до «роботи».

У Місті Професій малюки будували, лікували, готували, вишивали, малювали, грали на музичних інструментах, гасили пожежу, управляли справжніми роботами, переслідували злочинців на авто із сиреною, здавали нормативи для військових, надавали першу медичну допомогу, вивчали дорожні знаки, керували бронеавтомобілем.

Сумлінні та старанні юні «працівники» отримали  заробітну плату, та витратили її у крамниці солодощів та подарунків.

Фахівці Ірпінського міського центру зайнятості  також долучилися до профорієнтаційного заходу та розгорнули мобільний центр професійної орієнтації, біля якого весь час юрмилися дітлахи разом з батьками.

Інтерактивні ігри допомогли наймолодшим та юним учасникам познайомитись із світом професій за допомогою тестувань, розмальовок, кросвордів та загадок.

Так за період роботи імпровізованого Міста Професій послугами служби зайнятості з питань профорієнтації скористалось майже 800 дітей.