Мешканка столиці майже місяць ховала у квартирі труп матері (ФОТО)

Разом із померлою пенсіонеркою та матір’ю у квартирі проживала 9-річна дитина. Про подію стало відомо від небайдужої сусідки, яка почула специфічний запах із помешкання та викликала поліцію.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

До Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про те, що із квартири по вулиці Плеханова виходить специфічний запах. На адресу негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво управління поліції.

Як розповів начальник Дніпровського УП Олександр Кузьмін, відразу 32-річна власниця помешкання, звідки доносився підозрілий запах, відмовилася відчиняти правоохоронцям двері. І коли жінка почула, що поліцейські збираються звернутися до рятувальників, погодилася.

«У квартирі дійсно був нестерпний запах, а коли ми її оглянули, то в одній із кімнат на підлозі знайшли труп жінки із ознаками розкладання. Як нам пояснила власниця помешкання, це її 59-річна мати, яка померла півтора тижня тому, тож зараз цю інформацію ми перевіряємо», – зазначив Олександр Петрович.

Також правоохоронці виявили у квартирі 9-річну доньку молодої жінки. Дитину вилучили та доправили до притулку для дітей. Зараз із дівчиною працюють психологи, а у найближчий час її забере батько, у зв’язку із неадекватною поведінкою матері.

«Сусіди розповіли нам, що запах у під’їзді почули ще місяць тому. Викликали поліцію, коли зрозуміли, що виходить він із квартири, де проживала жінка похилого віку, яку вони давно не бачили. Донька померлої повідомила, що не викликала швидку та поліцію, тому що думала, що їй потрібно буде платити кошти, яких у неї не було», – додав Олександр Кузьмін.

Подія належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. Для встановлення причини смерті тіло померлої направлено на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення щодо відкриття кримінального провадження.

Відділ комунікації поліції Києва