Мешканці восьми районів Києва можуть скористатися системою електронного запису до лікаря

У Києві системою електронного запису до лікаря можуть скористатися мешканці 8 районів з 10.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на news.finance.ua.

Як повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації, поки що не підключені до системи електронного запису Дніпровський і Голосіївський райони.

Водночас на даний момент в столиці системою електронного запису користуються щодня більш ніж 4 тисяч пацієнтів. Зараз до системи підключено 8 районів столиці, 28 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 216 амбулаторій, 13 консультативно-діагностичних центрів та поліклініки чотирьох дитячих клінічних лікарень.

Система буде продовжувати розгалужуватися, поки всі медичні установи столиці не будуть підключені до неї. Згідно з інформацією КМДА, системою вже можуть користуватися 156 тис. пацієнтів.

При цьому наголошується, що сьогодні для зручності пацієнтів доступні чотири способи запису до лікаря: інтернет, сall-центр, через реєстратуру і безпосередньо у лікаря в кабінеті. Тобто кожен може обрати зручний для себе спосіб запису. Як зазначив чиновник, в даний час половина записів на прийом до лікаря відбувається через інтернет. Він додав, що в чотирьох амбулаторіях Подільського та Оболонського районів лікарі вже ведуть електронну медичну картку.