МІП та Посольство Японії презентували проект “Японія у фото очима українців”

8 листопада Арт-хабі ІА “Укрінформ” Міністерство інформаційної політики України та Посольство Японії в Україні презентували виставку робіт-переможців конкурсу «Японія у фото очима українців».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на МІП.

Координатор року Японії від Міністерства Марина Соботюк під час відкриття повідомила відвідувачам, що презентація триватиме до 29 листопада і кожен, хто сьогодні не потрапив, зможе прийти ще та подивитися на роботи. “Ініціатори фотоконкурсу- Посольство Японії в Україні. МІП- надрукувало та організувало презентацію робіт. Ми зробили камерну атмосферу, а для друку обрали матеріал на якому пейзажі виглядають так, ніби знаходяться під склом”, – сказала Соботюк.

Другий секретар Посольства Японії в Україні Яскхіро Ікута прокоментував: “Ми з початку конкурсу отримали близько 400 фотокарток від українців. Для виставки ми обрали близько 40 найкращих робіт – переможців тижня”.

Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.