Місто підписало договір про співпрацю з ГО “Київська міська федерація настільного тенісу”

Сьогодні столична влада та Громадська організація «Київська міська федерація настільного тенісу» підписали договір про співпрацю. Документ зобов’язує сторони спільно сприяти розвитку фізичної культури та спорту в місті, та країні загалом.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВРАДУ.

Зокрема, Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) має надавати Федерації фінансову підтримку з бюджету столиці для організації та проведення спортивних заходів. Також передбачається виділення коштів на забезпечення участі київських спортсменів в окремих міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Зі свого боку, Федерація несе відповідальність перед Департаментом за підготовку та результати виступів учасників змагань та організацію і проведення спортивних заходів.

«Така співпраця дуже необхідна місту. Ми маємо на меті популяризувати настільний теніс серед молоді. Щоб школярі та студенти після занять відправлялися у спортивні зали і з користю витрачали вільний час. Ми залучатимемо професійних тренерів, членів збірної команди України», – зауважив заступник директора Департаменту-начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт.

«Ми будемо активно співпрацювати з містом, розширювати спортивну інфраструктуру і більш професійно підказувати, в якому напрямку рухатися столиці», – додав Президент Федерації Володимир Філіппов.

У мерії кажуть, що уже сьогодні готові посприяти і з новими приміщеннями для занять настільним тенісом. «Місто реконструює легкоатлетичний манеж, що на Березняках. Там планується будівництво другого поверху, частину площі якого буде передано для розвитку настільного тенісу. Взагалі маємо на меті відкрити там Академію настільного тенісу», – розповів депутат Київради Віталій Росляков.

Договір про співпрацю вступає в силу з дня його підписання, тобто від 21 листопада 2017 року. Термін дії – до 31 грудня 2021 року.