Місто уже реалізувало 18 проектів у рамках Громадського бюджету-2017

Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів під час офіційного відкриття скелелазного залу «КПІскала».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Хрещатик.

«Ми сьогодні маємо конкретний результат — завдяки ГБ, спільними зусиллями влади та громади відкриваємо скеледром. Це один із проектів-переможців, він посів 5 місце з-понад 300 ініціатив. І я хочу подякувати Євгену Козаку — автору та всім причетним за таку чудову ідею, за сприяння розвитку спорту. Чим більшій кількості людей ми дамо змогу такі проекти втілювати, тим більше вони розумітимуть, що зможуть впливати на те, як виглядає та функціонує наше місто», – зазначив пан Прокопів.

Кошторис проекту — 210 тис.грн. За ці кошти разом із Солом’янською РДА було закуплено скелелазний мат, м’які меблі, аудіо-систему та частину скелелазних зачіпок.

«Я цілком задоволений результатом свого проекту, все реалізовано так, як ми і планували. Що важливо, тут зможуть займатися скелелазінням не тільки студенти КПІ, а й всі бажаючі: від 4-річних дітей до професорів. Ми зробимо офіційний електронний запис, де на окремій Інтернет-сторінці потрібно буде заповнити спеціальну форму, щоб ми могли скласти графік занять», – поділився автор реалізованого проекту Євген Козак.

Загалом, у скелелазному залі одночасно зможуть займатися понад два десятки людей. Все необхідне спорядження тут є, бажаючим долучитися до занять необхідно лише мати змінне взуття і зручний одяг.

До слова, уже 30 вересня у столиці стартує голосування за проекти Громадського бюджету-2018

Джерело: КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ