МНТУ запрошує на новий спецкурс «Прикладна анатомія та фізіологія у роботі реабілітолога»

Тільки цієї осені і тільки у МНТУ! Унікальний спецкурс «Прикладна анатомія та фізіологія у роботі реабілітолога»! Концентровані знання з прикладної анатомії та фізіології – усього за кілька днів!

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилапючись на сайт МНТУ.

МНТУ запрошує усіх бажаючих відвідати інтенсивний спецкурс, що читатиметься у стінах університету в  листопаді.

  • Ви студент спеціальностей «Фізична терапія» або «Фізичне виховання і спорт»?
  • Масажист, спортивний інструктор, фітнес-тренер?
  • Усерйоз займаєтеся спортом, мріючи про красиве тіло, міцне здоров’я та високі досягнення?
  • Використовуєте кожну можливість для отримання нових знань з майбутньої спеціальності чи нинішньої професії?

Тоді спецкурс прикладної анатомії і фізіології – саме для вас!

Спецкурс читає Денис Белєвич магістр фізичної реабілітації, дипломований кінезіотерапевт, спеціаліст з кінезіотейпування та кількох видів масажу (сучасних та класичних європейських масажних технік, японського Шиацу, лікувального масажу). Він на практиці розуміє роль теоретичних наукових знань у роботі лікаря та масажиста. Візитна картка його лекцій – красномовність, концентрованість інформації, цікавий та легкий стиль навчальних бесід.

Разом з Денис Белєвичем ви здійсните захопливу мандрівку у світ знань про складну унікальну та гармонійну систему – людське тіло. Досконало зрозумієте його анатомію, наочно побачите, як вона переплітається з фізіологією, біохімією та біомеханікою людини. Також ви отримаєте уявлення про діагностику, лікування та профілактику найбільш розповсюджених захворювань, дізнаєтеся про роль психосоматики і не тільки. І, звичайно, зрозумієте, як саме фізичним терапевтам, спортивним інструкторам та масажистам слід застосовувати ці знання на практиці.

У цьому вам допоможуть наочні презентації, ілюстрації, схеми на малюнки – найкращий та найсучасніший спосіб засвоєння матеріалу.

А по закінченню спецкурсу «Прикладна анатомія та фізіологія у роботі реабілітолога» на кожного слухача чекає диплом.

Поспішайте – запис на спецкурс вже розпочався! Для того, щоб слухачам було зручно, заняття проводитимуться у вихідні дні.

Зацікавились?

Тоді телефонуйте  097 092 84 97, 095 457 37 57 або пишіть youliaco@ukr.net