Молодь Київщини «працювала» у Лабораторії креативності

У Київській обласній службі зайнятості особливу увагу приділяють наданню профорієнтаційних послуг молоді – учням, студентам навчальних закладів різних типів.

«Ми прагнемо не лише надати інформацію профорієнтаційного змісту, а сформувати важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді», – зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Впроваджуються нові цікаві форми роботи. Фахівці Київського обласного центру зайнятості та Богуславської районної філії провели 06 липня 2018 року виїзний організаційно – мотиваційний захід з елементами тренінгу в с. Чайки Богуславського району на території дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Чайка».

У заході «Лабораторія креативності» взяли участь 60 школярів віком від 15 до 17 років. Шість команд змагалися за звання «кращого виробника місяця». Вони із задоволенням виконували ролі виробників продукції легкої промисловості, банкірів, продавців. Вироблені командами товари знаходили свого покупця і з кожним наступним разом ставали більш якісніші.  Молодь знаходила креативні ідеї «вироблення та продажу товарів» на різні ринки збуту.

У формі ігрового тренінгу школярі отримали інформацію про робітничі та технічні професії, мали змогу спробувати себе у ролі касира, бухгалтера, продавця, виробника, менеджеру з продажу непродовольчих товарів, спеціаліста з якості товару і т. ін.

Дякуючи адміністрації  дитячого оздоровчого табору санаторного типу «Чайка», організація заходу «Лабораторія креативності» пройшла на високому рівні.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району