Музей у центрі Києва може зруйнуватися

У Національному музеї історії України (вул. Володимирська, 2) б’ють на сполох: будівля – пам’ятник архітектури перебуває на межі руйнування. Як пояснюють в музеї, будівля була зведена на стику Старокиївської та Андріївської гірки ще в 1937-1939 роках. Однак через постійне сповзання Андріївської гори може “поїхати” і сама споруда Нацмузею.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Сьогодні.

“За результатами досліджень стану схилу і стану фундаментів і споруд, існує реальна загроза руйнування пам’ятника архітектури. Щоб не допустити руйнування, необхідно провести комплекс робіт: зміцнити схили, відремонтувати комунікації”, – повідомляють у Нацмузеї. Своє звернення керівництво музею направило до Київради.

За словами Володимира Бондаренка, голови комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, питання про проведення робіт з укріплення схилів гори вже розглядалося на засіданні комісії. “Про проблеми музею ми знаємо і зробимо все можливе, щоб ці роботи були проведені”, – сказав Бондаренко. Що ж стосується терміну початку робіт, то він поки не відомий.