Михайло Козирєв повернеться до Києва, щоб розповісти про музику і смерть

Музиканти – люди з оголеними нервовими закінченнями, їх внутрішній камертон більш чутливо і часто болісно реагує на навколишній світ. Але чи дійсно музика може закінчитися у великого артиста?

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ZIK.UA.

Друга українська лекція музичного експерта, продюсера, телеведучого і засновника «Нашого радіо» Михайла Козирєва відбудеться в столичному CaribbeanClub 9 листопада, повідомляють організатори.

На створення лекції «Музика і Смерть» Михайла Козирєва підштовхнули сумні події у світовому шоу-бізнесі: недавні самогубства двох талановитих музикантів – соліста Soundgarden Кріса Корнелла і соліста Linkin Park Честера Беннінгтона.

Як і в свій минулий приїзд в Україну, лекцію Козирєв проведе в форматі бесіди з залом.

Під час неї разом зі слухачами Михайло обговорить передбачувані причини звільнення не тільки озвучених вище музикантів, а й учасників похмурого «Клубу 27»: Курта Кобейна, Джиммі Хендрікса та Емі Уайнхаус.

Поставить ключове питання: як вдалося уникнути трагедії Міку Джаггеру та Кіту Річардсу, які ще й сьогодні творять фантастичні шоу, начхавши на те, що вже півстоліття їм пророкують передчасний відхід, і спробує знайти відповіді на це та інші запитання:

  • Чому улюблені артисти так часто залишають своїх шанувальників на самому піку слави, набагато раніше за час фізичного згасання?
  • Чи можуть фанати, звинувачувати своїх кумирів у тому, що ті вирішили покінчити з життям?
  • У чому причини передчасного відходу по-справжньому обдарованих і талановитих людей? І що підштовхує їх до того, щоб звести порахунки з життям?
  • Через які кола пекла проходять рок-зірки? Випробування славою, грошима, диявольськими спокусами – яке з цих випробувань виявляється найстрашнішим для артиста, ламає його, і як суперзіркам вдається пройти через свої «вогонь, воду і мідні труби»?
  • Чому так часто зірки шукають розраду в наркотиках і алкоголі?
  • Що це для них – вседозволеність і примха чи єдина можливість соціалізації, джерело натхнення і своєрідний засіб захисту?

Михайло Козирєв: «Я не зможу дати відповіді на всі озвучені питання. Але мені здається, що ця розмова стане нашою даниною пам’яті і поваги артистам, яких ми любили. І будемо пам’ятати завжди».