На головній сцені Театру Франка представили монодраму “Елеонора”

У Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбувся показ монодрами Черкаського театру імені Тараса Шевченка «Елеонора», за п’єсою Ґіґо Де Кьяра. Сценічна версія Романа Віктюка та Сергія Проскурні. В головній ролі – Тетяна Крижанівська.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Міністерство культури України.

Виставу відвідали Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр культури України Євген Нищук, театральні критики, митці, колеги-актори.

Спеціально  для цієї вистави глядацькі ряди встановили прямо на сцені, тож присутні мали змогу подивитися на театр очами актора.

Вистава розповідає про Елеонору Дузе, італійську актрису, яка протягом свого сценічного життя встигла втілити десятки ролей у п’єсах та інсценізаціях письменників усього світу. Практично на всіх континентах її їм’я вимовлялося з шаною. Її остання ніч у Пітсбурзі – це квінтесенція прожитого і пережитого, крізь призму зіграних ролей.

«Ми побачили сповідь акторської долі, яка є дуже близькою не лише для митців, а й для кожного, хто присвятив своє життя окремій справі. Це дуже глибока тема і майстерність Тетяни Крижанівської лише підкреслила ті надзвичайно важливі речі, про які кожен з нас забуває, повністю віддаючи себе улюбленій справі», – сказав Євген Нищук після перегляду вистави.