На Київщині батько побив сина, а брат – брата

За минулий тиждень на службу “103” надійшло 154 екстрених і 4 безпідставні виклики, повідомляє заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької станції екстреної медичної допомоги Володимир Чирка. До переяславців медики виїжджали 126 разів, до жителів сіл району – 40.

У четвер, 3 травня, о 15.47 бригада ЕМД виїхала на виклик до переяславця, 1975 р.н., якого травмувала ножем відома йому особа. До травматологічного відділення він був доставлений із колото-різаною раною плеча.

У суботу, 5 травня, о 20.05 на службу “103” надійшов виклик про допомогу жителю Помокель, 2003 р.н., який під час сімейної сварки зазнав стусанів від свого батька. До приймального відділення ЦРЛ від був госпіталізований із множинними забійними травмами усього тіла.

Цього ж вечора чоловік із Мазінок під час бійки зі своїм братом зазнав закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та різаної рани потилиці.

У вівторок, 8 травня, близько 22.00 медиків викликали до переяславки, яка хотіла вкоротити собі віку, повісившись. Допомога їй була надана амбулаторно.

У середу, 9 травня, до реанімаційного відділення з гострим алкогольним отруєнням та садном ліктя потрапив 14-річний переяславець. Те, що він потребував медичної допомоги, перебуваючи на площі Переяславської ради, помітили випадкові перехожі, які й викликали “швидку”.

Цього ж вечора на службу “103” надійшов виклик про допомогу переяславцю, 1991 р.н., який, зі слів його мами, прийшов додому і втратив свідомість. До реанімаційного відділення його ушпиталили в стані коми невідомого походження.

Вісник Переяславщини