На Київщині села Узинської громади святкували іменини

6-7 липня святкували іменини п’ять сіл Узинської ОТГ: Василів,  Йосипівка, Павлівка, Чепиліївка, Сухоліси.

Вони радо запросили на урочистості усіх бажаючих.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. З моменту об’єднання територіальної громади такі заходи організовані вперше. Вітали іменинників почесні гості, які побували у кожному селі: В.Ю. Гринчук – Узинський міський голова, В.І. Гудзенко – народний депутат  України та його помічник-консультант Є. В. Гудзенко, керівники господарств, старости. Вони бажали селам розквіту, міцного здоров’я мешканцям, добробуту громаді.

Лунали слова пошани до людської праці,  подяка за натруджені руки та бажання зробити своє село найкращим.

Почесні гості вручили селянам грамоти, подарунки, грошові премії. Відзначали ювілярів, найстарших та наймолодших жителів і усіх тих, хто небайдуже ставиться до рідного села.

Узинський міський голова Віталій Юрійович Гринчук наголосив, що віднині історія сіл Узинської об’єднаної територіальної громади пишеться разом, оскільки ми  тепер в одній єдиній Узинській родині.

Усі селяни з родинами та друзями зібралися біля місцевих клубів. Сюди ж завітали гості з сусідніх сіл, аби разом із танцями та піснями відсвяткувати Дні села.

Бабусі, дідусі із задоволенням слухали концертну програму, аби трішки відпочити від щоденних справ та насолодитися мистецтвом.

Урочистості, гуляння, театральні вистави, розваги для дітей – все це було протягом двох днів святкування.

Насолоду усім присутнім кілька годин дарували учасники художньої самодіяльності громади. Розваг на святкуванні не бракувало: виступи музичних гуртів, конкурси, дискотеки, атракціони, солодощі, частування пиріжками, шашликами та різними смаколиками.

Мешканці сіл раділи та були дуже вдячні за гарне свято та позитивні емоції.