На Майдані Незалежності відкрилася публічна виставка

На Майдані Незалежності відкрилася публічна виставка конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні», визначених за результатами Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності».

Повідомляє КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Міністерство культури України.

Презентацію проектів відвідав та оглянув Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко.

Виставка презентує 9 конкурсних проектів, які представлені анонімно, згідно із міжнародними правилами проведення архітектурних конкурсів. Кожен проект включає два планшети із кресленнями та візуалізацією, фотографії архітектурного макета або скульптурної моделі, фотографії колажу матеріалів, запропонованих для використання, та пояснювальну записку. Також на виставці представлені приклади світових меморіалів, створених за результатами архітектурних конкурсів та інформація про конкурс.

Міністр культури України Євген Нищук наголосив, що сьогодні, 15 лютого, для врахування громадської думки, розпочинається громадське обговорення конкурсних проектів. Всі проекти, подані на конкурс вже розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

Конкурс в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» є одностадійним. Результати конкурсу будуть визначені 20 лютого 2018 року. З 22 лютого по 22 березня виставка оригіналів конкурсних проектів буде відкрита в Будинку Архітектора: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 7.