На масиві Райдужний відкрили нове футбольне поле

«В здоровому тілі – здоровий дух!». Цей легендарний вислів сьогодні, як ніколи, набирає актуальності, особливо щодо підростаючого покоління. В епоху прискореного розвитку комп’ютерних технологій все менше можна бачити наших дітей та підлітків, які після занять у школі завзято грають у різні рухливі ігри на стадіоні чи просто у дворі багатоповерхівки.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на СОЛІДАРНІСТЬ.

«Жмурки», «квач», «класики»… Надряд чи сучасні діти принаймні хоча б чули назви цих веселих та захоплюючих вуличних розваг. На противагу, вони добре розуміються  плавають, наприклад, у соціальних мережах чи комп’ютерних іграх.

Та не лише науково-технічний прогрес дещо пригальмував інтерес підростаючого покоління до занять спортом. За статистикою останні десятиліття суттєво зменшилася кількість спортивних секцій, факультативів та клубів, де можна було б займатися безкоштовно. А більшість українських родин не можуть собі дозволити виділяти для цього кругленьку суму зі свого сімейного бюджету.

У місті Києві, на щастя, протягом останніх років ситуація значно змінюється на краще: встановлюються вуличні спортивні майданчики, тренажери, обладнуються велосипедні доріжки, працюють програми з розвитку дворового футболу.

Ще один сучасний спортивний майданчик для гри у футбол, облаштований за активної підтримки й сприяння депутата Київської міської ради Сергія Артеменка (фракція «Солідарність»), відкрився за адресою: вулиця Петра Вешигори, 5а–7а. Тепер юні футболісти матимуть де безкоштовно тренуватися в будь-яку пору року задля майбутніх спортивних перемог. Сергій Вікторович привітав усіх присутніх на святі та з великим задоволенням пограв у футбол з членами команди школи №234. Гра закінчилася дружньою нічиєю. Чудовий подарунок юним спортсменам житлового масиву «Райдужний»!