На Новобіличах відбувся традиційний шаховий турнір

Нещодавно у музеї Бойової Слави в загальноосвітній школі №230 Святошинського району столиці відбувся турнір з шахів «Матч поколінь».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

Для школи баталії між учнями та ветеранами Другої світової війни стали вже традиційними – п’ятий рік поспіль у майстерності володіння фігурами на гральній дошці змагаються новачки та справжні майстри. Попри те, що гравців розділяє майже три чверті століття, кожен із них був максимально зосереджений на продумуванні комбінацій та прорахунку ходів суперників.

У командному турнірі перемога залишилася за ветеранами, а в одиночних змаганнях перемогу здобули школярі. Проте перемогли, звісно, дружба та взаєморозуміння. Усі учасники турніру отримали заохочення від депутата Київради фракції «Солідарність» Вікторії Мухи — цікаві книги та квитки у кіно!

«Приємно бачити, що така захоплююча і лише на перший погляд проста гра як шахи може об’єднати різні покоління. Майстерне володіння шахами вчить стратегічно мислити, планувати власні дії, розуміти їх наслідки та долати труднощі. Бажаємо юним шахістам нових перемог, цікавих турнірів та продуктивних тренувань!» – зазначила Ольга Стельмах, голова первинного осередку Партії №94.