На Оболоні говорили про науку

18 травня цього року в приміщенні ДП «Державний інженерно-технічний центр систем контролю та аварійного реагування» (ДП «ДНІЦ СКАР») відбулося засідання круглого столу з нагоди Дня науки.

З професійним святом присутніх на заході науковців привітав перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Лелюк Р.В.

Директор ДП «ДНІЦ СКАР» Васильченко В.М. розповів про історію створення підприємства, сучасний стан та основні напрямки діяльності (підготовка кадрів, співпраця з Національною академією наук України, підприємством «Енергоатом», із зарубіжними партнерами з Чехії, Болгарії та Іспанії,  з Київською політехнікою тощо).

Також свої презентації представили партнери ДП «ДНІЦ СКАР»:  Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України (Носовський А.В.), Науково-технічний центр державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (Власенко М.І.), Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки (Зелений О.В.).

Про гідроекологічні проблеми водойм урбанізованих територій (на прикладі київських водойм) та шляхи їх вирішення розповів присутній на круглому столі заступник директора Інституту гідробіології НАН України д.б.н. Юришинець В.І.

Також на заході виступив директор Інституту надтвердих матеріалів ім. В. Бакуля – академік НАН України Туркевич В.З., з доповіддю стосовно питань входження академічного інституту до світового наукового простору.