На Оболоні пройшов фестиваль «Грані педагогічної майстерності»

1 червня 2018 року – в Міжнародний день захисту дітей – в Оболонському районі відбувся фестиваль «Грані педагогічної майстерності» під девізом: «Розуміння. Розвиток. Творчість: від дитячого садочка – до школи!».

Феєрверком творчих знахідок дорослих і малюків зустрів гостей Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера», який на декілька годин перетворився в незвичайну країну дитячих мрій та фантазій.

Клуб майбутніх першокласників з його дивовижними станціями – «Калейдоскоп ігрових технологій», «Яскраві барви дитинства», «На крилах творчості», «Через призму емоцій», «Театральна мозаїка»; майстер-класи з конструювання, дивні цеглинки LEGO; спортивні заняття і психологічні тренінги; віртуальна подорож «Стежинами Пущі Водиці» – і ще багато-багато інших цікавинок захопили присутніх.

І для науково-дослідницької діяльності теж знайшлося місце, адже діти – надзвичайно допитливі і люблять все досліджувати. Наукова лабораторія професора Всезнайка допомогла дізнатися про властивості повітря, води та харчових продуктів.

Не забули й про те, що здорова дитина – здорова нація! Ігровий стретчинг – це сучасний засіб зміцнення здоров’я.

А ще – квітуча мапа України, у створенні якої міг узяти участь будь-хто з відвідувачів та навчитись різноманітних технік виготовлення квітів, наприклад з паперу чи зі стрічок…

Через призму клопіткої щоденної праці педагогів, розмаїття дитячої творчості постала незвичайна країна дитинства, яка покликала у незабутню мандрівку, завершальним акордом якої став міні-концерт.

Ось такі вони – сучасні діти,

Неначе у садочку квіти.

Для щастя й радості зростають,

В руках своїх весь світ тримають.

За інформацією управління освіти