На Печерську відпрацьовують нові формати взаємодії влади з громадою

В Печерському районі столиці продовжує активно працювати Громадська рада при районній державній адміністрації. Про це повідомив керівник партійного осередку №73, депутат Київради VII скликання Костянтин Бричук.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

«Партійці “Солідарності” разом з активними мешканцями району та представниками громадських організацій Печерська беруть активну участь в роботі цього важливого інституту громадянського суспільства — Громадської ради при органі державної влади в районі, — повідомив Костянтин Бричук. — Як відомо, Громадські ради при органах державної влади є постійно діючими колегіальними виборними консультативно-дорадчими органами. Основна мета їх створення — це забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.”

Січневе засідання Громадської ради Печерська пройшло у розширеному складі: в її роботі взяли участь керівництво та відповідальні особи від усіх структурних підрозділів районної адміністрації. Під час робочого засідання обговорили проект Детального плану території в межах вулиць Кіквідзе, Підвисоцького, бульв. Дружби народів, Чеська, Матросова та Залізничного шосе. Також направили інформаційні запити щодо стану житлового фонду району, звітності підрозділів, що відповідають за сферу житлово-комунального господарства, спланували питання, що вирішуватимуться до наступного засідання ради, запланованого в лютому.

«Такий формат роботи дає можливість нам – громадським активістам – організувати тісну взаємодію з районною владою, «подивитися в очі» керівникам району, які відповідають за його життєдіяльність, в прямому діалозі донести побажання та думку наших мешканців до районної влади і, звичайно ж, контролювати їх реалізацію,» — зазначив Костянтин Бричук.