На підтримку столичної молоді виділили 75 мільйонів гривень

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили звіт про виконання у 2017 році Міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 роки».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Шевченківського району міста Києва.

Згідно зі звітом, минулого року на підтримку молоді місто спрямувало 75 мільйонів гривень. Зокрема, трохи більше 6 мільйонів гривень було направлено на допомогу дітям та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Йдеться, в тому числі, про профілактику агресивної поведінки підлітків, соціально-психологічну допомогу сім’ям, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У зазначену суму включено також навчання працівників районних служб щодо опанування нових підходів у роботі з дітьми.

– Також важливим для міста було в минулому році фінансово підтримати дитячі будинки сімейного типу. Тому на їхні потреби з бюджету Києва, в рамах програми «Діти. Сім’я. Столиця», витратили 2,7 мільйона гривень, з яких 2,1 мільйона спрямували на придбання 4 авто. Цього року в планах купити ще 7 машин. Відтак, до кінця 2018 усі 24 будинки сімейного типу будуть з автомобілями, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у рамках програми, на заходи державної політики з питань сім’ї було витрачено 5,3 мільйона гривень. Мова йде про підготовку пар до подружнього життя, медико-соціальну реабілітацію постраждалих від насильства в сім’я, корекційну роботу з особами, які вчинили в насильство в сім’ї, навчальні семінари для інспекторів поліції, тощо.

Міська цільова програми «Діти. Сім’я. Столиця» розрахована на 3 роки – з 2016 до 2018 року. Тому робота в рамках програми – триває.