На Солом’янці до кінця року виконають капітальний ремонт більше ніж 2,5 км трубопроводів

До кінця поточного року передбачено виконання капітального ремонту  трубопроводів розподільчих мереж, що забезпечують центральним опаленням та гарячим водопостачанням житлові будинки на Повітрофлотському проспекті, 11, 15, 17, 19, вулиці Шовкуненко, 3, вулиці Стадіонній, 13, вулиці  Гладківського, 8-А та до дитячого садочка на вулиці Стадіонній, 4-А (Солом’янський район). Цей капітальний ремонт розподільчих мереж центрального опалення та гарячого водопостачання, що виконується власними силами ПАТ «Київенерго», дозволить забезпечити надійне та безперебійне тепло- та водопостачання вищезазначених житлових будинків. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи представникам ЗМІ ситуацію з існуючими проблемами у постачанні гарячої води мешканцям житлового будинку на просп. Повітрофлотському, 15.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на КМДА.

«Центральний теплопункт, що знаходиться на Шовкуненка, 3, обслуговує сім житлових будинків та дитячий садочок. Теплопункт спочатку був переданий на баланс керуючої компанії Солом’янського району лише в 2014 році, а в потім у керування ПАТ «Київенерго». Раніше він перебував на балансі однієї з філій ПАТ «Укрзалізниця». Теплопункт був переданий у незадовільному технічному стані. Зокрема, там не працювала циркуляційна система, через що у людей була незадовільна температура гарячої води», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що у Солом’янському районі велика кількість об’єктів теплових мереж (в тому числі центральні теплові пункти), що перебували у власності приватних підприємств, які передані на обслуговування місту в незадовільному стані.

«Маємо низку мереж та теплопунктів, що належали, зокрема, підприємствам-банкрутам, які перебувають у вкрай критичному технічному стані. Але місто, розуміючи, що від цих об’єктів живляться житлові будинки, бере їх на баланс та поступово відновлює їх належну роботу», – зазначив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, що 12 жовтня Петро Пантелеєв провів інспекцію стану теплових пунктів – на вулиці Гетьмана, 22-Б та Виборзькій, 18/20, що тривалий час перебували на балансі заводів, приватних підприємств, які збанкрутували. Було прийняте рішення щодо встановлення в цих житлових будинках сучасних індивідуальних теплових пунктів.