На Троєщині перевірять причетність медичного центру до наркоторгівлі

У відповідь на численні звернення деснянців, під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко пройшла нарада з питання законності діяльності медичного центру ТОВ «Спектр-М» по вул. Радунській, 5-А.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

За основним видом діяльності товариство з обмеженою відповідальністю займається загальною медичною практикою, проте від мешканців поступають безліч скарг, що в даному закладі насправді продають наркозалежним рецепти на отримання наркотичних речовин.

У нараді також взяли участь депутат Київської міської ради з фракції «Солідарність» Михайло Іщенко, начальник Управління охорони здоров’я Деснянської РДА Лариса Коцан, директор Деснянського районного у місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитро Альтман, партійці, голови первинних осередків, соціальні працівники, представники Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, поліції, небайдужі деснянці.

Під час наради учасники заслухали представників всіх відповідальних сторін та напрацювали ряд питань та доручень щодо діяльності медичного центру ТОВ «Спектр-М» по вул. Радунської, 5-А.

«На моєму окрузі працює медичний центр замінної підтримуючої терапії для наркозалежних й неодноразово надходили скарги про скупчення сторонніх підозрілих осіб біля приміщення. Тому питання про закриття даного центру тримаю на контролі», — зазначив Михайло Іщенко.