На Васильківщині відбулися традиційні українські гуляння – свято Івана Купала

Найфееричніший захід в серці Васильківщини. Велика кількість гостей з усієї Київської області та жителі району – мали змогу насолодитися наймасштабнішим дійством на березі річки в музеї- садибі І. Козловського.

Справжні, традиційні українські гуляння – плетення вінків, водіння хороводу, стрибки через вогнище, виступи народних колективів, а ще смачні частування та безліч інших розваг, які мали нагоду побачити та прийняти участь гості свята.

Щасливі, усміхнені обличчя дітей та дорослих красномовніше слів говорять про те що захід сподобався кожному і ми працюємо в правильному напрямку, відроджуючі національні традиції, і організовуючи такі етнічні святкування.

На святі були присутні голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинць, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, заступника голови Васильківської районної ради Сергій Сергов, голови сільських та селищних рад, депутати Васильківської районної ради.