На Володарщині завершився турнір з міні-футболу

З метою підвищення популяризації та розвитку масовості футболу в Володарському районі, організації фізкультурно-оздоровчої роботи серед різних верств населення, залучаючи їх до регулярних занять футболом, 6 травня 2018 року на спортивному майданчику для гри в міні-футбол, що на Володарському районному стадіоні «Колос» відбувся фінальний етап районного турніру з міні-футболу серед аматорських команд.

Нагадуємо, що на минулих вихідних, сім команд виборювали право потрапити до фінальної частини змагань. Й доля посміхнулася таким командам: Арта ( м.Сквира), ЕССМ (смт Володарка), ФК «Еверест» (смт Володарка), ФК «Рось» (с.Завадівка), які розіграли між собою призові місця.

Турнір пройшов в запеклій, безкомпромісній боротьбі,кожен матч тримав в напрузі як вболівальників так і представників команд. Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд учасників(технічний, тактичний,фізичний) доволі високий та приблизно однаковий, тому відчайдушна боротьба велась за кожний клаптик футбольного майданчика, кожний забитий м’яч та кожне очко. Гравці показували високий клас підготовки та бажання перемогти у турнірі, але не всім дісталися призові місця.

По результатам матчів турніру призові місця розподілили таким чином: перше місце – ФК «Еверест» (смт Володарка), друге місце – Арта (м.Сквира), третє місце – ЕССМ ( смт Володарка).

Футболісти ФК «Евереста» були нагороджені кубком, медалями, грошовою премією та дипломом І ступення.

Команди «Арта» та ЕССМ нагородженні медалями, дипломами відповідних ступенів та грошовими преміями.

Володарська районна рада бажає спортсменам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень і перемог, невгамовного суперництва на футбольному полі та єднання й порозуміння поза ним.

Володарська районна рада