На вулиці Діловій обмежать рух транспортних засобів

За розпорядженням КМДА з 28 травня до 30 листопада буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару на вулиці Діловій від будинку № 1/2 до будинку № 13.

Ці зміни дадуть змогу безпечно прокласти мережі водопостачання і каналізування, підключити до мереж дощової каналізації та влаштувати автопідʼїзд до житлово-офісного комплексу із вбудовано-прибудованими приміщеннями та паркінгом на вулиці Діловій, 5 у Печерському районі, який будує ТОВ «Сучасний квартал».

Товариство зобовʼязано дотримуватись вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, розробити та погодити в Управлінні патрульної поліції у м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівельних робіт. Під час їхнього виконання буде забезпечено вільний і безпечний прохід пішоходів та проїзд транспортних засобів.

Після завершення будівництва товариство має відновити покриття проїжджої частини та тротуарів та передати їх за актом КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району». Технічні ж засоби регулювання дорожнього руху буде передано КП «Центр організації дорожнього руху».