Надзвичайні ситуації та загибель людей у Сквирському районі Київщини

Станом на 01 липня 2018року в Сквирському районі виникло 44 пожежі. Прямі матеріальні збитки від пожеж нанесені громадянам на суму 639 310 грн., побічні збитки 1285776 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму майже 4 млн грн. У порівнянні з 2017 роком кількість пожеж за звітній період зменшилась на 29 випадків. Загибель людей на пожежах зменшилась на один випадок (2/3). Загибель людей на водних об`єктах зменшилась на один випадок (1/2).

Виходячи із аналізу стану з пожежами, які виникли на території району, спільно із зацікавленими службами проведено 24 пожежно-профілактичих комплексних відпрацювання населених пунктів із складним пожежним становищем

На комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської РДА розглянуто 10 ініційованих підрозділом питань з прийняттям відповідних рішень.

В районній газеті Вісник Сквирщини розміщено 43 замітки на протипожежну тематику, через місцеву радіостудію «Шанс» передано 77 радіобесід із зверненням до громадян району по дотриманню вимог правил пожежної безпеки та інших інформаційних заміток, через відомчі радіовузли передано 42 радіозвернення, на інтернет ресурсах розміщено 383 замітки. В ході роз′яснювальної роботи з населенням під час пожежно-профілактичних відпрацювань, оглядів та перевірок об′єктів на території району проведено навчання 5055 чоловік мірам пожежної безпеки на виробництві та в побуті. На території підрозділу проведено 14 разів акцію «Запобігти, врятувати, допомогти!». Працівниками Сквирського РС проведено 40 заходів по роботі з дітьми в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

З початку 2018 року проведено 34 профілактичних рейдів в місцях масового відпочинку громадян на водних об`єктах, у лісових масивах та під час інформаційної роботи з населенням у житловому секторі.

Виготовлено та встановлено на території міста та району бігборд – 1 шт., сіті-лайтів – 5шт., фотовітрин – 24 шт., 3 із яких на території підрозділу. Видано та розповсюджено 38 видів листівок тиражем – 1620 шт.