Народним депутатам запропонують платити за проїзд на загальних підставах

Київська міська рада ухвалила у вівторок, 28 листопада, звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозицією скасувати право нардепів та депутатів місцевих рад на безкоштовний проїзд.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Київ TV.

“В умовах сьогодення, в період війни на сході України, депутати Київської міської ради, вважають недоцільним за рахунок державного бюджету України та відповідних місцевих бюджетів забезпечувати народних депутатів та депутатів місцевих рад безоплатним проїздом. Тому ми пропонуємо внести зміни до чинного законодавства України, скасувавши права народних депутатів та депутатів місцевих рад на безоплатний проїзд”, – зазначила ініціатор відповідного проекту рішення, депутат Київради Алла Шлапак.

 

Нагадаємо, на сьогодні кожному народному депутатові компенсують вартість проїзду територією України. А депутати місцевої ради мають право безплатного проїзду на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) на території відповідної ради.