Навчання по-новому в школі № 101 Шевченківського району

Завдяки спільній співпраці голови Шевченківської РДА Олега Гаряги, начальника управління освіти Євгенії Ярової, колективу школи та батьків учнів, що навчаюся у школі  І-ІІІ ступенів  № 101 функціонує інноваційний кабінет фізики наповнений сучасним цифровим обладнанням, а саме комп’ютерним та мультимедійним обладнанням (інтерактивним проектором та дошкою).
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Шевченківської РДА.
Також в оновленому кабінеті є  цифрове вимірювальне обладнання Einstein, лабораторне та демонстраційне обладнання у наборах за темами, що вивчають на уроках, електронні мікроскопи, телескопи.
20 листопада 2017 року до навчального закладу завітав очільник району Олег Гаряга, де на районному методичному засіданні вчителів фізики та астрономії ознайомив вчителів з результатами роботи щодо забезпечення шкіл району сучасним обладнанням. У відвертій розмові з`ясував потреби навчальних закладів та спільно з вчителями окреслив завдання на майбутнє.
«Оновлений кабінет фізики надасть дітям школи можливість якісного перспективного навчання, що здійснюється у ритмі сучасного технологічного розвитку, який сприяє зацікавленості фізикою як наукою та спонукає до підвищення рівня знань школярів»  – наголосив голова.