Названо кращі і гірші райони столиці

У КМДА назвали найкращі і найгірші райони Києва по роботі їх адміністрацій та по позитивним змінам в 2017 році.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Радіо Київ.

Десять районів Києва оцінювали по 15 показникам: рівень виконання звернень з питань житлового господарства, з питань забезпечення благоустрою міста, споживчого ринку; рівень освоєння капітальних витрат, створення ОСББ; загальна кількість і якість надання адміністративних послуг; надходження в бюджет тощо.

На першому місці виявився Солом’янський район. Там в минулому році побудували нову школу на Караваєвих дачах, почали будувати школу на просп. Відрадному та дитсадок на бул. Гавела, будівництво якого багато років було заморожено. Відремонтували поліклініку на просп. Комарова і продовжують ремонтувати ще дві. Крім того, зробили ремонт в 66 навчальних закладах і 507 будинках, у багатьох замінили вікна. Також відремонтували покриття на Відрадному та Повітрофлотському проспектах, відкрили шість нових скверів та оновили чотири парку.

Друге і третє місце за рівнем роботи адміністрації ділять між собою Оболонський та Печерський райони, на четвертому – Святошинський, а на п’ятому – Шевченківський. Гірше за всіх працює керівництво Голосіївського району, він числиться на останньому місці в рейтингу.