Названо найбільш завантажені станції метро

Протягом минулого року Київський метрополітен перевіз майже півмільярда пасажирів, що на 2,8% більше, ніж роком раніше. Про це повідомляє прес-служба столичного метрополітену.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на radio.kiev.fm.

“За 2017 рік Київський метрополітен перевіз 498 мільйонів 400 тисяч пасажирів. Це на 2,8% більше, ніж роком раніше”, – говориться в повідомленні.

Як зазначається, найбільш завантаженою вже традиційно стала станція “Лісова”. За рік нею скористалося понад 21,4 млн киян і гостей столиці. Найменший попит на червоній лінії біля станції “Дніпро”. Вона прийняла 986,5 тис. Пасажирів. В цілому ця лінія з 18 станцій перевезла 208,1 млн осіб.

Другою по завантаженості залишається синя лінія. Зокрема, в минулому році вона була використана 172,6 млн пасажирами. Максимальний пасажиропотік тут спостерігався на станції “Мінська” (понад 17 млн в рік), мінімальний – “Поштова площа” (4,3 млн).

Зеленою лінією в рік прокотилося майже 117,7 млн киян і гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях “Лук’янівська” (14,6 млн) і “Позняки” (14,1 млн), найменше на цій лінії користуються “Червоним хутором” (1,6 млн).