Незабаром відбудеться чемпіонат Києва з техніки альпінізму

Повідомляємо, що 16-17 грудня 2017 року на стенді в НАУ пройде Чемпіонат Києва з техніки альпінізму (Домбайскі зв’язки).
Запрошуємо всіх бажаючих!

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ФЕДЕРАЦИЯ АЛЬПИНИЗМА И СКАЛОЛАЗАНИЯ ГОРОДА КИЕВА.

Час і місце проведення: 16-17 грудня 2017 року. Спортивний комплекс НАУ, проспект Космонавта Комарова 1.

До участі в змаганнях допускаються команди у складі двох осіб, що заявилися на змагання.

Змагання пройдуть в два етапи.

Перший етап «Кваліфікація» пройде 16 грудня і почнеться о 10-00.

Старти відкриті. Черговість — згідно з жеребкуванням. Якщо зареєструється багато команд, то можливо проведення Кваліфікації у дві зміни.
Другій етап «Фінал» пройде 17 грудня. До участі у фіналі допускаються перші 6 команд з Кваліфікації. Старти закриті. Черговість згідно зайнятих місьць у Кваліфікації.

У заявці зв’язка вказує: ПІБ, рік народження, секцію, спортивну кваліфікацію.
Залік буде загальним, окремого жіночого заліку не буде.
Переможці змагань нагороджуються призами, сувенірами т

а медалями.

Попередні заявки із зазначенням імен, прізвищ, дат народження, розрядів учасників подаються у електронному вигляді на адресу fais.kiev@gmail.com або в формі реєстрації:

Попередні заявки приймаються до 23:59 13 грудня 2017 року. Зв’язки, які не заявились попередньо, будуть допущені до змагань лише при наявності можливості і тільки після проходження всіх зв’язок, які подали попередні заявки.

Заявки із зазначенням прізвищ, віку, кваліфікації спортсменів, подаються в письмовій формі на місці проведення змагань не пізніше 10.00 години 16 грудня 2017 року.

Стартовий внесок 150 грн з учасника. Для членів КФАіС — 100 грн. Якщо зв’язка не була заявлена попередньо, з такої зв’язки додатково стягується стартовий внесок — 100 грн.

Організатор — Федерація Альпінізму і Скелелазіння міста Києва.

Остаточний регламент змагань буде опублікований після 7 грудня.

ВАЖЛИВО! Згідно новоприйнятого порядку присвоєння розрядів для присвоєння третього розряду необхідно пройти трасу з техніки альпінізму.