«Новорічний переполох»: безкоштовна інтерактивна вистава на Березняках

Зайняти дитину чимось корисним, особливо взимку, коли прогулянки на свіжому повітрі дещо обмежені у часі, не надто легко. Адже навіть похід до кінотеатру на перегляд мультфільму коштує не так вже й мало, як можуть собі дозволити родини з дітьми. Крім того, хотілося б, щоб діти ще й щось корисне й розвиваюче отримували.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на solydarnist.

14 січня у кінотеатрі «Старт» (вул. Миколайчука, 15а) за ініціативи й підтримки депутатів Київської міської ради Віталія Рослякова та Андрія Страннікова (фракція «Солідарність») та Студії гармонійного виховання «Розвиток» для дітей житлового масиву «Березняки» відбулася безкоштовна інтерактивна вистава «Новорічний переполох».

Дійство видалося неймовірно захоплююче й по-сімейному затишне, адже маленькі глядачі не лише спостерігали за майже детективною історією спроби викрадення зухвалими піратами новорічної ялинки та Снігуроньки, але й самі мали змогу взяти участь в інтерактивній грі. Разом з піратами діти перевірили свої навички рахувати, визначати міру величини (вузький чи широкий, високий чи низенький), відповідали на каверзні запитання вікторини від Снігуроньки та Діда Мороза. Наприклад, чим можна і чим не варто прикрашати ялинку. Крім того, протягом усієї вистави неодноразово усі разом активно рухалися й танцювали. Загалом дорослі й малеча весело провели час та знайшли багато нових друзів.